Tiktok’ta yeni gelir kapısı: Meme rokoltesi… Fenomenlere kızanlar bu haberi okusun

Fenomenlerin kolay para kazanıp, zenginleşmesine kızanlar Tiktok’ta göğüs dekoltesi açan kadınların yüzbinlerce TL kazanmasına ne diyecek merak konusu… Tiktok’ta göğüs dekoltesi ile yüzbinler kazanan @lazkizi3405 isimli hesap göğüs dekoltesini açarak dakikalarca bağış yapılmasını bekledi. Son düğmesine kadar açması beklenince de “araladım, daha ne yapayım?” demesi tepkilere neden oldu.

Son olarak; TikTok’ta canlı yayında hediye gelince göğüslerini elleyen genç kadının görüntüleri sosyal medyada tartışma yarattı. Tiktok’ta canlı yayın yapan bir genç kadın, para değeri olan hediye sembolleri kazanmak için kazağını kaldırarak göğüslerini elledi. O anları sosyal medya kullanıcıları, ‘Hediye için açıyor’ notuyla sosyal medyada paylaştı. Görüntülerde genç kadının hareketlerine tepki yağdı. Kullanıcılar, Tiktok’un kapatılmasını veya denetlenmesi gerektiğini savundu.

Genç kadının görüntüleri diğer platformlarda tartışma oldu. Bu konunun nerelere uzanacağı ise merak konusu oldu.

Rekolte kelime anlamı olarak, tarımda bir yılda elde edilen herhangi bir ürünün toplamı anlamına gelse de, Tiktok’ta kadınların bedenlerini meta gibi algılamaları ve sunmaları sonucunda para kazanmaları anlamında kullanılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir